Złóż zamówienie

 

Marka samochodu
Model samochodu
Rodzaj szyby

Do prawidłowego doboru tej szyby konieczna jest weryfikacja konsultanta, podaj nam nr telefonu i maila, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

Numer telefonu
Adres e-mail
Uwagi
Wyślij
Zadzwon do konsultanta Glass4Cars.pl

Zadzwoń
na infolinię

Wyslij email do konsultanta Glass4Cars.pl

Wyślij e-mail
do Obsługi klienta

Wybierz producenta szyby
Opcje montażu
Sposób dostawy

Do zapłaty:

cena szyby:
transport:
suma:
Wybierz miejscowość
Wybierz warsztat
Uwagi do zamówienia

Dane adresowe

Podane ceny mają charakter orientacyjny. Cena zależy od wersji szyby i dodatkowego wyposażenia. W celu sfinalizowania zamówienia, skontaktuje się z Tobą nasz konsultant.

Jeżeli w trakcie weryfikacji okaże się że szyba powinna mieć wyposażenie dodatkowe to powyższa cena nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Wybierz miejscowość
Wybierz warsztat

Do zapłaty:

cena szyby:
montaż szyby:
ubezpieczenie:
suma:
Wybierz termin montażu
Uwagi do zamówienia
Podana cena dotyczy szyby podstawowej i może ulec zmianie w zależności od wyposażenia dodatkowego. W celu weryfikacji i sfinalizowania zamówienia skontaktuje się z Tobą nasz konsultant.

Dodatkowe ubezpieczenie

Jeżeli zależy Ci na dodatkowej ochronie, produktu który zamówiłeś, ubiezpieczenie szyb jest produktem stworzonym właśnie dla Ciebie. więcej

Jeżeli w trakcie weryfikacji okaże się że szyba powinna mieć wyposażenie dodatkowe lub zostanie ujawniona korozja to powyższe ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.