FUYAO GROUP
SAINT-GOBAIN SEKURIT
PILKINGTON
GUARDIAN
XINYI
NORDGLASS
BENSON
Ładuję..

 

Proszę o chwilę cierpliwości, wczytuję producentów.

 

FUYAO GROUP

 

Fuyao Glass Industry Group Co.Ltd (w skrócie "Fuyao Group" or "FYG") jest jednym z pięciu największych producentów szyb samochodowych dla przemysłu motoryzacyjnego na świecie oraz spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju w Chinach.
Fuyao Group posiada ponad 20-letnie doświadczenie w dostarczaniu szyb samochodowych do producentów pojazdów.  Firma jest w pełni wyposażona w niezbędne maszyny, laboratoria i posiada wykwalifikowaną kadrę aby zapewnić produkty najwyższej jakości dla klientów OEM. Zaplecze to umożliwia również dostarczanie produktów o jakości równoważnej OEM do klientów aftermarketu.
Założyciele i Zarząd:
Cho Takwong, Przewodniczący Rady Dyrektorów Fuyao Group, był jednym z pierwszych chińskich przedsiębiorców uczestniczących w Chińskiej Polityce "Otwarcia i Ekonomicznych Reform" i w ciągu 30 lat przez odpowiednie zarządzanie przekształcił małą firmę produkująca szkło w producnta szyb samochodowych i zarobił swoją "pierwszą beczkę złota".
Cho założył Fuyao Group w 1987 roku i prowadził firmę, która w ciągu ostatnich 20 lat urosła od nieznaczącego przedsiębiorstwa produkującego szkło do globalnego lidera w branży. Cho zdobył nagrodę "Ernst & Young - Światowy Przedsiębiorca Roku 2009". Podczas ceremonii, która odbyła się w Monte Carlo, w Salle des Etoiles 30 maja 2009 roku można było poznać jego wizję zarządzania oraz determinację w dążeniu do celu.