FUYAO GROUP

Ustanawiamy standardy dla dostawców szyb do przemysłu motoryzacyjnego


FUYAO GLASS INDUSTRY GROUP CO. LTD

Jest liderem światowego rynku produkcji szyb samochodowych oraz spółką publiczną z siedzibą w Hong Kongu, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju. Fuyao Group w swoich kilkunastu fabrykach w Azji, Europie oraz USA, produkuje ponad 35 milionów szyb rocznie i dostarcza je na pierwszy montaż do wszystkich liczących się światowych producentów samochodów.

Po wejściu na rynek amerykański Fuyao zostało największym producentem szyb samochodowych na świecie. Wiekszość z funkcji jakie posiada szyba w twoim samochodzie zostały stworzone przez firmę Fuyao. Każdego roku rozwijamy swoje technologie, aby tworzyć trendy, a nie podążać za nimi. Od 1987 roku Fuyao Group nieprzerwanie produkuje szyby rynku OEM &ARG. Glass 4 Cars przeniosło wysoką jakość produktów i usług na polski rynek motoryzacyjny.

35 MILIONÓW

Szyb ARG & OEM rocznie

14

Fabryk w Azji, Europie, USA

20 000

Pracowników na całym świecie

FUYAO GROUP JEST NAJWIĘKSZĄ FIRMĄ W BRANŻY, KTÓRA W DALSZYM CIĄGU SIĘ ROZWIJA

Fuyao skupia swoją główną uwagę na rozwój placówek i oddziałów na całym świecie ciągle inwestując w nowe rozwiązania technologiczne, a przy tym tworząc tysiące nowych miejsc pracy. Rynek wyraża duże zapotrzebowanie na produkty marki, a Fuayo ma ambitne plany na pozostanie numerem 1 na rynku produkcji szyb samochodowych.

Po pierwszym roku działalności Fuayo dwukrotnie zwiększyło zapotrzebowanie na pracowników i rozpoczęło dostawę szyb kilka miesięcy wcześniej niż planowano.

ZNANI Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Jakość szyb Fuyao jest potwierdzona przez dziesiątki certyfikatów oraz nagród przyznawanych przez koncerny samochodowe

 

  • GM „OEM SUPPLIER OF THE YEAR”
  • CHRYSLER „QUALITY AWARD”
  • FORD „GLOBAL EXELLENCE”
  • FAW TOYOTA „OUTSTANDING CONTRIBUTION”
  • CAT GROUP „EXCELLENT SUPPLIER”
  • VW GROUP „SUPPLIER OF THE YEAR”
pl_PLPolish